Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Wiejski stół na wesele bimber i nalewki

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podaj nazwę tej strony internetowej
Odpowiedź na powyższe pytanie:

1 000,00PLN

Do negocjacji zaproponuj cenę!

Województwo: łódzkie
Autor: Waldemar
Powiat:m. Łódź
Dodano:2013.12.27
Ważne do:2018.03.27
Nr. ogłoszenia:42
Odwiedzin:5513

Szczegóły ogłoszenia:

Planujesz na weselu wiejski stół? To bardzo dobry pomysł! Rzadko możemy spróbować prawdziwej wiejskiej kiełbasy, kaszanki czy chleba na zakwasie! Jeśli dodam do tego pieczoną dziczyznę i bimber na wielu nudą nie powieje.

Od wielu lat mieszkam na wsi i moją psią jest przygotowanie domowych wędlin, nalewek i bimbru. W swojej wędzarni przygotowuję szynki, kiełbasy, które podaję podczas uroczystości rodzinnych. Poproszono mnie o przygotowanie wędlin i bimbru na wesele siostrzeńca podałem pieczony udziec "" z żórawiną z kaszą, wytrawnym winem porzeczkowym sałatką "". Największym zaskoczeniem był jednak bimber ze żyta. Smak alkohol z naturalnych zbóż zaskoczył wszystkich. Osoby, które nigdy nie przepadały za bimbrem całkowicie zmieniły zdanie kolejka do wiejskiego stołu była nonstop.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty i poczęstować swoich bliskich wyjątkowymi wędlinami, dziczyzną czy owocowymi nalewkami na bimbrze skontaktuj się ze zemną. Wyślij termin, w którym organizujesz wesele ilość zaproszonych gości i miejscowość.

 

Zapewniam:

  • próbki do degustacji - możesz na spotkaniu spróbować moich wędlin
  • dekoracje wiejskiego stołu
  • opakowania na wynos
Reklama
Zareklamuj się