Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Przesyłki paletowe do Niemiec

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podaj nazwę tej strony internetowej
Odpowiedź na powyższe pytanie:

200,00PLN

Do negocjacji zaproponuj cenę!

Województwo: łódzkie
Firma: Palety-Niemcy.pl
Powiat:m. Łódź
Miasto:Łódź
Kod pocztowy:93-412
Ulica:Korczaka 12
Telefon:42 684 03 21
Dodano:2014.12.15
Ważne do:2017.10.13
Nr. ogłoszenia:46
Odwiedzin:685

Szczegóły ogłoszenia:

Niemcy od kilku lat są głównym partnerem w wymianie międzynarodowej z naszym krajem. Produkujemy wysokiej jakości meble, tytoń, sprzę elektroniczny, zabawki itp.Wymiana ma charakter zarówno na skalę hurtową ale i nie brakuje pojedynczych zakupów. Nasza aktywność w handlu zostaje dostrzeżona na zachodzie europy. Dzięki internetowi prowadzimy sklepy internetowe, których klientami są nie tylko nasi rodacy w kraju ale i coraz większa gupa klientów z Niemiec. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i usługi nie tylko konkurują ceną ale i wysoką jakością - zdobywając w ten sposób uznanie 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku usług transportowych chcemy zaproponować Państwu - tanie, solidne i terminowe przesyłki paletowe do Niemiec. Nasza firma prowadzi od wielu lat szereg usług transportowych na terenie całego kraju realizując zamówienia biznesowe jaki i drobne zlecenia wysyłek kopert oraz paczek. Dziś rozwijając nasze usługi chcemy Państwa zachęcić do wysyłania przesyłek do Niemiec korzystając z usług naszej firmy.

Szereg informacji o naszej firmie znajduje się na stronie internetowej http://www.palety-niemcy.pl. Odwiedzając naszą stronę możecie Państwo znaleść sprawdzone i aktualne kody pocztowe w Niemczech, formularz wysyłek palet do Niemiec. W zakładce kontakt znajdziecie Państwo formularz kontaktowy umożliwiający bezpośrednio wysyłkę wiadomości do biura oraz numery telefonów. Wysyłaj tanio - palety Niemcy.

Oprócz własnego taboru proponujemy wysyłkę za pośrednictwem znanych i sprawdzonych na całym świecie firm transpotowych:

  • DHL,
  • Fedex,
  • UPS
Reklama
Zareklamuj się